;

מסלולי טיול ליד אילת

מסלולי טיול ליד אילת:
אם החלטתם להדרים ואתם מעוניינים לערוך נופש בעיר אילת המלצתי היא כי תשלבו במהלך הנופש טיול שישבור את השגרה ויעניק לנופש שלכם פן שונה וייחודי. באזור העיר אילת ישנם מסלולי טיול רבים ומגוונים שידרגו את החוויה שלכם.

להלן רשימה של 5 מסלולי טיול באזור העיר אילת:

הקניון האדום:
כ-20 ק"מ מהעיר אילת נמצא הקניון האדום. המסלול הינו מסלול מעגלי בתוך קניון טבעי ומיוחד. כמו כן, במהלך הטיול יגלו המטיילים שני ערוצי נחל. נציין כי רמת הקושי של המסלול היא קלה והוא עורך בין שעה לשעתיים. הסתיו, החורף והאביב הן העונות המומלצות לטיול בקניון האדום. בעונת הקיץ מומלץ לטייל בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים.

תצפית הר יהורם:
תצפית הר יהורם נמצאת כ-10 דקות בלבד. מנקודת התצפית יכולים המטיילים לצפות במפרץ אילת. כמו כן, כולל המקום אנדרטה.
רמת הקושי של המסלול היא קלה ואורכו הוא כחצי שעה. מומלץ לטייל בתצפית הר יהורם במשך כל עונות השנה אך בעונת הקיץ מומלץ שלא לטייל בשעות החמות.

עמודי עמרם אילת:
מקום זה נמצא במרחק של כ-15 דקות נסיעה מעיר אילת. המסלול משלב נופים קסומים של הרים צבעוניים, סלעים מיוחדים ועמודים מפוסלים. רמת הקושי של המסלול היא קלה ואורכו של המסלול הינו בין שעה לשעתיים. מומלץ לטייל בעמודי עמרם אילת בעונת החורף.

וילות נופש באילת

תצפית הר יואש:
תצפית זו שוכנת במרחק של כ- 15 דקות נסיעה מהעיר אילת. מפרץ אילת וסיני מתגלים אל המטיילים מאזור התצפית. מסביב לתצפית נופים הרריים עוצרי נשימה.
רמת הקושי של המסלול היא קלה/ בינונית ואורכו של המסלול הינו כשעה. ניתן להגיע לטייל ולבקר בתצפית במשך כל עונות השנה, בקיץ מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים.

פרסת נקרות במכתש רמון:
מדובר במסלול מדברי מעגלי המשלב בחובו קניון, מעיין, צמחי מים ומדבר. מסלול זה ממוקם ליד מצפה רמון. רמת הקושי של המסלול היא בינונית ואורכו של המסלול הינו בין שעתיים לארבע שעות. העונות המומלצות לטיול באזור זה הן עונות הסתיו, החורף והאביב.

קבלו מבצעים לוהטים ומוזלים עד 70% הנחה במייל, הירשמו עכשיו בחינם: