;

וילות לסילבסטר

למרות שזה לא החג שלנו, ישראלים רבים חוגגים את הסילבסטר-השנה החדשה. בשונה מיתר חגי ישראל אשר נושאים אופי משפחתי ואינטימי, את חג הסילבסטר חוגגים עם החברים, זהו זמן מצוין לצאת, לבלות, לרקוד ולהשתולל. יחד עם זאת, תמיד כאשר מגיע הסילבסטר אנו נתקלים בשאלה היכן לבלות שהרי רוב המקומות הינם הומי אדם ולעיתים הכניסה אליהם לא מתאפשרת, כמו כן, יש מקרים שהבילוי נהרס בשל ההמוניות הרבה, הדחיסות וחוסר הפרטיות.
אם בא לכם לחגוג את הסילבסטר כמו שצריך, חגיגה פרטית אך יחד עם זאת חגיגה מטורפת, הנכם מוזמנים להזמין מקום בוילה לסילבסטר.

מהן וילות לסילבסטר?
בדומה למועדונים, פאבים ודאנס-ברים, הוילות מספקות לחוגגים בין תחומיהן מוסיקה טובה, כיבוד הכולל שתייה ואוכל ( בתיאום מראש ובתשלום נוסף) אך יחד עם זאת, הוילות מספקות פן שונה וייחודי: הוילות הינן וילות סגורות אשר מיועדות רק עבורכם כך שבעת החגיגה בוילה לא יהיו אנשים נוספים. מסיבת סילבסטר שתיערך בוילות תהיה מסיבה מטורפת. ראשית, ניתן להשכיר וילה לסילבסטר למשך מספר לילות וכך ניתן לחגוג את הסילבסטר במשך כמה לילות, כמו כן ידוע שמסיבות בכלל ובסילבסטר בפרט אנשים נוהגים לשתות על מנת 'לתפוס ראש' הנהיגה אחרי זה הינה מסוכנת ולכן לעיתים נותנים לנהג תורן שלא שותה לנהוג או שבמקרים גרועים אנשים עולים על ההגה כשהם שיכורים. השכרת וילה לסילבסטר מונעת מצבי סיכון ומונעת מאנשים שיכורים לעלות על ההגה ומעבר לכך, השכרת וילות לסילבסטר לא מצריכה חיפוש נהג תורן אשר לעיתים החיפוש אחריו לא פשוט כלל.

וילה לסילבסטר


בנוסף לכך, וילה לסילבסטר מעניקה לכם שלל אטרקציות: בריכת שחייה, ג'קוזי ספא, חדר ספא, שולחן סנוקר, שולחן פוקר וכדומה, הנכם יכולים להשתמש בכל האטרקציות הללו ללא כל הגבלה על השימוש בהן ועל הרעש שיעשה. הוילות הינן מבודדות ולכן הנכם יכולים להרעיש כמה שרק תרצו-גם בחצר הוילה. כך למשל הנכם יכולים לערוך מסיבת בריכה הכוללת מוסיקה רועשת, לשבת בג'קוזי על כוס יין ולערוך טורנירים של סנוקר-האם פעם חגגתם כך את הסילבסטר?!
יתר על כן, מסיבת סילבסטר שנערכת בוילות מאפשרת לכם להיות רק בחברת אנשים שאתם אוהבים שכן כפי שהזכרתי הוילות הינן סגורות עבורכם. ועוד פרט חשוב: מי מאיתנו לא מכיר את תחושת התסכול הנוצרת כאשר מגיעים לפאב, דאנס-בר או מועדון והמוסיקה הנשמעת איננה המוסיקה האהובה עלינו, איננה המוסיקה שאנו אוהבים לרקוד לצליליה-הרי כולנו מכירים את התחושה הזו, ובעת חגיגה מטורפת בוילות לסילבסטר אתם לא תחוו תחושה זו מכיוון שאתם שולטים על אופי המוסיקה שתתנגן ברקע.

היכן ניתן למצוא וילות לסילבסטר
ניתן למצוא וילה לסילבסטר בכל רחבי הארץ, כך שאלו מכם שאינם מתגוררים במרכז הארץ לא צריכים לחשוש שכן ניתן למצוא וילות לסילבסטר גם בדרום הארץ ובצפון הארץ.

אז אם הנכם מעוניינים במסיבת סילבסטר מטורפת ופרטית הזמינו ושריינו עוד היום מקום בוילה לסילבסטר שמא לא יישאר לכם מקום כאשר תחליטו לעשות זאת...

קבלו מבצעים לוהטים ומוזלים עד 70% הנחה במייל, הירשמו עכשיו בחינם: